Penzión a apartmány v Podhájskej

V súčasnej podobe sme penzion začali viesť v roku 2005. Už viac ako desať rokov tak vítame návštevníkov z celého Slovenska, Česka, Maďarska i ďalších častí Európy, ktorí chcú so svojou rodinou alebo priateľmi prežiť príjemný prázdninový pobyt uprostred malebnej slovenskej krajiny a preskúmať tie slovenské pamiatky, na ktoré im nikdy predtým nezostal čas. Od začiatku maximálne dbáme na čistotu a komfort našich ubytovacích kapacít.

S penziónom sme začínali v modernom rekonštruovanom objekte s kvalitným vybavením a záleží nám na tom, aby ste ho tak vnímali i po viacerých rokoch činnosti. Vybavenie penziónu preto pravidelne obmieňame a modernizujeme, aby sme uspokojili všetky Vaše potreby. Požiadavky našich klientov sa neustále vyvíjajú a s nimi sa snažíme držať krok i my. Jediné, čo zostáva rovnaké, je prekrásne okolie Podhájskej a ostatné časti južného Slovenska, kvôli ktorým s nami naši návštevníci radi zostávajú. Veríme, že sa u nás bude páčiť i Vám!

V penzióne Pulse nám zo všetkého najviac záleží na tom, aby sa u nás naši návštevníci cítili dobre. Veľkú časť z toho za nás zariadi okolitá malebná krajina a tiež atrakcie v okolí Podhájskej – práve vďaka nej sa k nám veľa klientov vracia opakovane. A čo ďalšieho Vám v penzióne dokážeme ponúknuť?

  • Útulné prostredie pre celú rodinu, budete sa po dlhej ceste rovno môcť zaboriť do mäkkej postele. Vybavenie svojich izieb pravidelne obnovujeme a staráme sa o to, aby Vám tu bolo čo najpohodlnejšie.
  • Kvalitné moderné vybavenie. Až sa Vám po večeroch nebude chcieť nič robiť, nájdete v našom penzióne všetko, čo potrebujete, aby ste si kvalitne odpočinuli. Samozrejmosťou je internet a rozhodne Vás poteší i bazén s morskou soľou.
  • Ústretový personál. Kedykoľvek budete niečo potrebovať, sme tu pre Vás. Radi Vám poradíme, kam vyraziť na výlet, vypočujeme Vaše požiadavky a zariadime pre Vás čokoľvek, čo bude v našich silách, aby sme Vám Váš pobyt spríjemnili.
  • Príjemné okolie. Južné Slovensko v sebe skrýva veľa prekvapení pre klientov a z nášho penziónu v Podhájskej ich budete všetci mať ako na dlani. Či už sa vypravíte do nášho termálneho kúpaliska, do okolia vinárskej krajiny, alebo do väčších miest, ako je Nitra či Nové Zámky, nájdete v celom regióne veľa atrakcií pre celú rodinu.
  • Skvelý pomer kvality a ceny. Chceme byť dostupní pre rodiny, skupiny priateľov i jednotlivcov. Komfortné prostredie a kompletný servis u nás dostanete vždy za rozumnú cenu, a pritom na vysokej úrovni kvality.